Авторизація
A+ A A-

Павлюченко допоміг збірній Росії обіграти команду Вірменії

• Опубліковано в: -------

Павлюченко допоміг збірній Росії обіграти команду ВірменіїРахунок відкрили гості, на 25-й хвилині неузгодженісттю російських захисників скористався Пінєйро Піццеллі - Ігнашевич намагався вибити м'яч з порожніх воріт, але не досяг успіху в цьому. Вже через хвилину збірна Росії зрівняла рахунок - після подачі Анюкова ворота Березовського вразив Павлюченко.

Після перерви господарі поля забили два м'ячі. На 59-й хвилині вийшла гарна атака, в ході якої м'яч побував у Аршавіна, Зирянова, Семшова, а потім опинився біля дальньої штанги, де чатував Павлюченко, який відправив його у ворота. Третій гол був забитий з пенальті, призначений за знос Жиркова - Павлюченко завдав несильний удар, з яким не впорався Березовський.

Форвард «Тоттенхема » оформивши хет-трик, а збірна Росії здобула перемогу з рахунком 3:1 і очолила таблиці Групи B. Команду Адвоката можуть ще в суботу наздогнати збірні Словаччини та Ірландії, які свої матчі зіграють пізніше.

Цікаво, що через травму матч з вірменами пропустив Олександр Кержаков, замість якого з перших хвилини на місці центрального нападаючого зіграв герой зустрічі Роман Павлюченко.

Пряму трансляцію матчу вів Перший канал.

РОСІЯ - Вірменія - 3:1
0:1 - Піццеллі (25), 1:1 - Павлюченко (26), 2:1 - Павлюченко (59), 3:1 - Павлюченко (73, пенальті).

РОСІЯ: Акінфєєв, Анюков (Янбаєв, 74), Ігнашевіч, В. Березуцькій, Жирков, Зирянов (Дзагоєв, 82), Семшов (Глушаков, 69), Торбінській, Денисов, Аршавін, Павлюченко.

Вірменія: Березовський, Мкоян, Арзуманян, Овсепян, Айрапетян, Мхітарян, Мкртчян (Едігарян, 89), Пачаджян (Манучарян, 57), Мовсісян, Казарян, Піццеллі (Едігарян, 67)